Dostawa i płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Kupując w Semi-Goods można opłacić swoje zamówienie wybierając jeden z dwóch sposobów:

Płatność online za pośrednictwem serwisu PayU
Jeśli wybrana zostanie płatność za pośrednictwem serwisu PayU, po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę, gdzie po wybraniu z listy banku bądź płatności BLIK przejść można do sfinalizowania transakcji.

Płatność przelewem tradycyjnym
W przypadku skorzystania z płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego Rosett, w tytule podając numer zamówienia. Wszystkie niezbędne informacje przesłane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej jego przyjęcie. Towary będą zarezerwowane przez 3 dni, a proces realizacji zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.

Dane naszego rachunku bankowego:
Semi-Goods
09 2490 0005 0000 4600 9621 2333
Alior Bank S.A.

KOSZT DOSTAWY
Podczas składania zamówienia, możliwe jest wybranie jednego z trzech sposobów doręczenia przesyłki. Koszt dostawy dla zamówień, których wartość nie przekracza 300zł jest następujący:

Kurier InPost (15,79 zł)
Paczkomaty InPost (14,69 zł)
Jeśli wartość zamówienia osiągnie 200zł, Semi-Goods pokryje koszty wysyłki.

CZAS REALIZACJI I WYSYŁKI
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, natomiast czas jej podróży trwa zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych.

BEZPIECZEŃSTWO
W przypadku zamówień doręczanych przez kuriera, należy pamiętać o sprawdzeniu stanu i zawartości przesyłki w jego obecności. Jeśli koperta/paczka jest uszkodzona, konieczne jest zwrócenie kurierowi uwagi oraz sporządzenie protokołu szkody.

X